Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Żywa Korona Maryi

03 Zywa Korona Maryi

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

Nowy Rok 2015 rozpoczynamy Mszą Świętą w intencji naszych dzieci i spotkaniem w niedzielę 4 stycznia

 

Maryjo, Boża Rodzicielko, módl się za nami...Kochani Rodzice,

Nowy Rok 2015 rozpoczęliśmy z Maryją Bożą Rodzicielką!
Różaniec Rodziców jest świadectwem Bożej ŁASKI na współczesne czasy. Jest to dar Matki Najświętszej Maryi dla nas Rodziców, pragnących chronić nasze ukochane Dzieci od zła, błogosławić im oraz obdarowywać je Najświętszym Darem - Darem Miłości płynącej przez nasze serca OD BOGA.
Świadectwem wielkiej Bożej Łaski jest ciągle powiększająca się liczba Rodziców modlących się w intencji Dzieci nie tylko w naszej Parafii, ale także na całym świecie.
W naszej Wspólnocie Modlitewnej Różańca Rodziców powstało juz sześć Róż i modli się w nich 106 osób. To naprawdę wielka Łaska dla naszych Dzieci i dla naszych Rodzin.
Nadzieja wypływająca z naszej modlitwy nie obiecuje nam, Rodzicom, iż nie będzie na świecie zła i problemów, ale mówi nam, że W BOGU WSZYSTKO MA SENS, nawet to co pozornie w danej chwili wydaje nam się trudne i bez sensu.
Dzielmy się więc  jak najczęściej świadectwem radości i pokoju serca płynącego z modlitwy różańcowej Rodziców!  I prośmy Matkę Bożą , aby te nasze świadectwa przemieniały otaczający nas świat ku DOBREMU...

Modlitwa rodziny o błogosławieństwo Boże na Nowy Rok

Miłosierny Boże, z Twojej łaskawości przeżyliśmy kolejny rok naszego życia. Dziękujemy za wszelkie dobro, jakie odebraliśmy z Twojej łaskawej Ojcowskiej ręki. Stajemy przed Tobą w gronie naszej Rodziny u progu Nowego Roku 2015, aby wspólnie modlić się do Ciebie. Ten nowy rok jest jeszcze dla nas zagadką i tajemnicą. Ale choć nie wiemy, co nas w nim spotka, to patrzymy z ufnością w przyszłość, bo wierzymy, że Ty jesteś z nami, a z Tobą nic złego nie może nam się stać. Ty, miłujący Ojcze, wszystko wiesz, przenikasz nasze myśli, plany i działania, zanim jeszcze my sami je poznamy. Wiemy, że Ty pragniesz dla nas tylko dobra, choć to dobro nie zawsze zgadza się z tym, czego my oczekujemy. Daj nam, prosimy, tak współpracować w tym roku z Twoją łaską, abyśmy robili tylko to, co się Tobie podoba i co Ty dla nas przewidziałeś; abyśmy we wszystkim pełnili Twoją świętą wolę. Uchroń nas przed układaniem swojego życia bez Ciebie. Nie wypuszczaj nas z Twoich ojcowskich rąk.
Oddajemy Ci wszystkie nasze plany i pragnienia na te nowe dni i prosimy, abyś Ty je ułożył po swojemu - tak aby były dla nas jak najlepsze. Miej w opiece każdego z nas i prowadź nas po wszystkich ścieżkach, którymi będziemy chodzić, aby nikt z nas nie zbłądził i abyśmy tymi ścieżkami doszli kiedyś do Twojego Królestwa, naszego prawdziwego Domu. Amen.
MARYJO - ŚWIĘTA BOŻA RODZICIELKO - pomagaj nam!
ŚW. JÓZEFIE - módl się za nami!

Nasze kolejne spotkanie już w najbliższą niedzielę, 4 stycznia 2015 roku!
Msza Święta w intencji naszych Dzieci o godz. 12. w południe.
Po Mszy Świętej, modlitwa na Różańcu za Dzieci przed Najświętszym Sakramentem.
Spotkanie w Sali Parafialnej przy kawie i cieście (prosimy o przyniesienie ciasta). Rozpocznijmy kolejny rok istnienia naszej Wspólnoty Modlitewnej Różańca Rodziców za Dzieci z radością!
Z Panem Bogiem,
                         Anita PZ

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (EN)
8 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9 am - 12 pm i 1 pm - 5 pm,
a w środy: 9 am - 8 pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn