Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Triduum Paschalne 2019

Triduum 3_2019

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

Spotkanie Różańca Rodziców przeniesione na 23 listopada

Kochani Rodzice,

Listopad zaczyna się dla nas wszystkich wielkim wezwaniem do świętości w naszym życiu! Przecież właśnie po to modlimy się w Różańcu Rodziców, aby te drogi odkrywać - najpierw dla siebie samych, a nastepnie dla naszych Dzieci.

Czasami wydaje się nam, że postępujemy dobrze, tymczasem obiektywnie może to być niewłaściwe. Dlatego potrzebujemy radykalnej decyzji naszego serca, aby ciągle się nawracać, aby pytać swego sumienia czy dobrze postępuję jako Rodzic i weryfikować to w Konfesjonale. Dlatego prośmy dziś wszystkich Świętych, w wigilię Ich święta, o wsparcie w naszym życiowym powołaniu do rodzicielstwa, o czystość naszych serc i odwagę dla wybrania najlepszej z życiowych dróg - DROGI ŚWIĘTOŚCI.
A świętość ta, niechaj realizuje się w naszej codzienności poprzez przebaczenie, nawrócenie i pojednanie w naszych RELACJACH RODZINNYCH.

W dzień Wszystkich Świętych i w dzień Chrystusa Króla (23 listopada) mamy okazję, aby podsumować swoje życie oraz swoje oddanie i zawierzenie Jezusowi Chrystusowi. Jak widać, niezwykle potrzebna była nasza modlitwa w intencji Synodu Biskupów, który poświęcony był sprawom Rodziny. Różaniec Rodziców ciągle się rozszerza, jest wiele ŚWIADECTW. Módlmy się również w intencji naszej nowej strony internetowej Różańca Rodziców.

Nasze następne spotkanie Różańca Rodziców zostało przeniesione na niedzielę, 23 listopada (Święto Chrystusa Króla). Po Mszy Świętej o godz. 12. i modlitwie na Różańcu przed Najświętszym Sakramentem zapraszamy na kawę, herbatkę i ciasto do Sali Parafialnej.

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam.
Z Panem Bogiem,
Anita Połczyńska-Zadrożna

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (EN)
8 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9 am - 12 pm i 1 pm - 5 pm,
a w środy: 9 am - 8 pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
      (347) 622-2088
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn