Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Żywa Korona Maryi

03 Zywa Korona Maryi

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

Spotkanie Różańca Rodziców 23 listopada

Spotkanie, Różańca Rodziców odbędzie się w niedzielę, 23 listopada 2014r., po Mszy Świętej o godz. 12. w południe.

Ojciec Tadeusz, Opiekun Duchowy naszej grupy modlitewnej, obchodził imieniny 28 października, dlatego w niedzielę złożymy Ojcu spóźnione życzenia imieninowe od naszej Wspólnoty Rózańca Rodziców. Postarajmy się jak najliczniej uczestniczyć w tym spotkaniu. Zostaną kupione kwiaty dla Ojca Tadeusza, bardzo proszę o przyniesienie ciasta.

Wspaniała wiadomość dla Rodziców modlących się w intencji Dzieci!
Na niedzielę, 30 listopada, została zamówiona Msza Święta w intencji naszych kochanych Dzieci. Będzie to pierwsza z czternastu Mszy Św. zamówionych przez naszą Wspólnotę Modlitewną w intencji Dzieci i naszych Rodzin na najbliższy rok. Będą one raz w miesiącu w dniu naszego comiesięcznego spotkania formacyjnego.

Po Mszy Świętej w intencji Dzieci, przypadającej na dzień 30 listopada, nie będzie spotkania w Sali Parafialnej, gdyż zostało ono zaplanowane na tydzień przed tym terminem. O kolejnych datach Mszy Świętych poinformujemy wkrótce.

Anita Połczyńska-Zadrożna

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (EN)
8 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9 am - 12 pm i 1 pm - 5 pm,
a w środy: 9 am - 8 pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn