Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Żywa Korona Maryi

03 Zywa Korona Maryi

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

W najbliższą niedzielę 1 listopada Msza Św. w intencji Naszych Dzieci, Modlitwa na Różańcu i Spotkanie!!!

Już za kilka dni rozpoczniemy miesiąc listopad. Jednak ciągle jeszcze, do końca października, mamy możliwość uczestniczenia w przepięknych, CODZIENNYCH MODLITWACH ROŻAŃCOWYCH PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM O GODZINIE 5:30 PM, w naszej Parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika!

Przypominam również, iż w każdą środę, podczas całego roku, mamy możliwość wymodlenia za wstawiennictwem MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY, potrzebnych Łask dla naszych dzieci, naszych Najbliższych i naszych Rodzin oraz pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw, a nawet tych, ktore na pozór wydają sie beznadziejne.

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W KAŻDĄ ŚRODĘ PO MSZY Św. o godz. 6. wieczorem.

Listopad zaczyna się wezwaniem do świętości w naszym życiu. Codziennie modlimy się w Różańcu Rodziców, aby drogę do świętości w naszym codziennnym życiu odkrywać dla siebie samych, a następnie dla naszych Dzieci. Nasze kochane Dzieci czerpią dobro i wzorce postępowania przede wszystkim z nas - Rodziców.

W dzień Wszystkich Świętych mamy okazję, aby podsumować swoje życie. To swoisty rachunek sumienia w odniesieniu do rzeczy najważniejszych. Dlatego potrzebujemy radykalnej decyzji naszego serca, aby ciągle się nawracać, aby pytać swego sumienia, czy dobrze postępuję jako Rodzic i weryfikować to w Konfesjonale, na spowiedzi. Prośmy Wszystkich Świętych o wsparcie w naszym życiowym powołaniu do rodzicielstwa, o czystość naszych serc i ich przemianę ku dobremu. Świętość to służenie innym i dobro dla innych w zwykłych sprawach – które z dnia na dzień z roku na rok stają się niezwykłe. Niech realizuje się w naszej codzienności poprzez przebaczenie, nawrócenie i pojednanie w naszych relacjach rodzinnych.

W najbliższą niedzielę, 1 LISTOPADA 2015 r. o godz.12. w południe będzie odprawiona Msza Święta w intencji naszych kochanych Dzieci. Bezpośrednio po Mszy Św. modlitwa Różańcowa przed Najświętszym Sakramentem. Po modlitwie nasze spotkanie w Sali Parafialnej przy kawie i cieście (bardzo proszę o przyniesienie ciasta:) ).

Serdecznie pozdrawiam.
Z Panem Bogiem,
APZ

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (EN)
8 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9 am - 12 pm i 1 pm - 5 pm,
a w środy: 9 am - 8 pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn