Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Żywa Korona Maryi

03 Zywa Korona Maryi

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

FLEA MARKET - WAŻNA INFORMACJA !!!!

FLEA MARKETKochani Rodzice,
Po raz pierwszy organizujemy razem z Polską Szkołą im. Ojca A. Kordeckiego -  Flea Market.  Decyzja została podjęta podczas naszego ostatniego spotkania Różańca Rodziców.
To bardzo ważne przedsięwzięcie dla naszej Wspólnoty, ponieważ połowa dochodu ze sprzedaży trafi do Różańca Rodziców. W przyszłości będziemy mogli przeznaczyć te pieniążki na ważne dla Wspólnoty RR cele jak np. kupno kwiatów dla Matki Bożej, wydrukowanie naszych modlitewników, ofiary dla Prelegentów (planujemy wykłady i prelekcje na ważne dla nas Rodziców tematy), ofiarę na reperację wieży naszego Kościoła, itd.
Bardzo Proszę o zaangażowanie w to ważne przedsięwzięcie!
Wszelkie informacje na ten temat znajdą Państwo poniżej w emailu.
Jeśli macie Państwo pytania  bardzo proszę o email.
Serdecznie pozdrawiam. Z Panem Bogiem,
APZ

Szanowni Rodzice,
W weekend (22-23 października) nasza szkoła wraz z Grupą Różańca Rodziców organizują FLEA MARKET, w związku z tym prosimy o donacje w postaci ubrań, butów, zabawek, książek oraz przedmiotów nadających się do użytku. W czasie bazaru będziemy również sprzedawać ciasto i kawę, stąd prośba o przyniesienie słodkości. Jednocześnie prosimy o pomoc w organizacji bazaru.  
W sobotę w godzinach 10:00-12:00 potrzebujemy pomocy przy rozłożeniu wszystkich rzeczy i przedmiotów a od 12:00 rozpoczynamy sprzedaż. W sobotę bazar będzie czynny do godz. 18:00 a w niedzielę od 9:00 do 14:00. Potrzebujemy chętnych do pomocy przy sprzątaniu po bazarze w niedzielę od godz. 14:00.

Serdecznie dziękuję za pomoc i zaangażowanie.
Z poważaniem
Beata Popowska
Dyrektor Szkoły

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (EN)
8 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9 am - 12 pm i 1 pm - 5 pm,
a w środy: 9 am - 8 pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn