Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Żywa Korona Maryi

03 Zywa Korona Maryi

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

FLEA MARKET i SPOTKANIE RÓŻAŃCA RODZICÓW

FLEA MARKETKochani Rodzice,
Z wielką radością informuję, że w dniach 4-5 MARCA, 2017 r., nasza Grupa Modlitewna Różańca Rodziców wraz z Polską Szkołą im. O. Augustyna Kordeckiego działającą przy naszej Parafii - wspólnie  organizuje FLEA MARKET!  Już po raz drugi!!!! Po raz pierwszy  miało to miejsce w październiku ubiegłego roku, kiedy to ze sprzedaży ubrań i ciast dla naszej Wspólnoty Różańca Rodziców przypadło $900. Przekazaliśmy $500 na renowację WIEŻY KOŚCIELNEJ (NASZEGO KOŚCIOŁA) pozostałe pieniążki przeznaczymy na wydrukowanie nowych książeczek - modlitewników dla Różańca Rodziców (gdyż poprzedni nakład już się wyczerpał)  oraz na planowane w niedalekiej przyszłości prelekcje.
Dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą  o donację ubrań (w dobrym stanie) przedmiotów użytku domowego, zabawek itp. ZWRACAM SIĘ RÓWNIEŻ Z PROŚBĄ O DONACJĘ CIAST LUB INNYCH WYPIEKÓW (najlepiej domowych).
Na poprzednim Flea Market to właśnie sprzedaż ciast pomogła nam uzbierać tę sumę.

BARDZO PROSZĘ O WŁĄCZENIE SIĘ RÓWNIEŻ W SAMĄ SPRZEDAŻ ORAZ POSKŁADANIE I ZABEZPIECZENIE (CZYLI SPAKOWANIE) RZECZY, KTÓRYCH NIE SPRZEDAMY (niedziela).

PRZYPOMINAM RÓWNIEŻ, ŻE 5 MARCA, JAK W KAŻDĄ PIERWSZĄ NIEDZIELĘ MIESIĄCA ZOSTANIE ODPRAWIONA MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI NASZYCH KOCHANYCH DZIECI. PO MSZY ŚW. ADORACJA I MODLITWA RÓŻAŃCOWA RÓWNIEŻ W INTENCJI NASZYCH DZIECI!
TEGO DNIA NIE BĘDZIE TYPOWEGO SPOTKANIA W SALI PARAFIALNEJ, ALE BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ WYPICIA KAWY LUB ZAKUPU SŁODKOŚCI W RAMACH FLEA MARKETU.

Poniżej przesyłam email od Dyrektor Polskiej Szkoły - Pani Beaty Popowskiej oraz w załącznikach ulotki w języku polskim i angielskim dotyczące organizowanego FLEA MARKET, które możecie Państwo wydrukować i rozdać znajomym.

Z góry serdecznie dziękuję za wszelką otrzymaną pomoc oraz donacje.
Serdecznie pozdrawiam. Z Panem Bogiem,
APZ

Drodzy Rodzice,

W dniach 4-5 marca Polska Szkoła wraz z Różańcem Rodziców organizują Flea Market, w związku z tym prosimy o donacje w postaci ubrań, butów, zabawek, książek oraz przedmiotów nadających się do użytku. W załączeniu plakaty.

Serdecznie dziękujemy
Polska Szkoła im. o. Augustyna Kordeckiego
oraz Różaniec Rodziców

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (EN)
8 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9 am - 12 pm i 1 pm - 5 pm,
a w środy: 9 am - 8 pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn