Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Żywa Korona Maryi

03 Zywa Korona Maryi

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ MSZA ŚW. W INTENCJI NASZYCH DZIECI, ADORACJA, MODLITWA, SPOTKANIE I PRELEKCJA!!!!

Kochani Rodzice,

Aby dojść do poranka Zmartwychwstania trzeba przejść Drogę Krzyżową. Trzeba przeżyć dni Wielkiego Postu i  uporządkować w sumieniu swoje życie, tak, aby ruszając przez jego trudy stanąć pod Krzyżem, na którym dokonało się Zbawienie Świata. Tegoroczny miesiąc kwiecień  łączy te dwie rzeczywistości – to nasza pascha - czyli przejście ze śmierci do życia.
Potrzebujemy czasu postu i ciszy aby uświadamiając sobie całą grozę męki i śmierci Pana  Jezusa, dziękować Jemu za dar Odkupienia. To On czyni nas w pełni wolnymi i zdolnymi do życia w radości i obfitości. Miłosierdzie nie jest za darmo – jest przecież opłacone męką i śmiercią Zbawiciela, ale my otrzymujemy je za darmo!

Podczas naszego kolejnego spotkania Różańca Rodziców będziemy mieli okazję wysłuchać wykładu Ojca  Dariusza Nowickiego, Ojca Rekolekcjonisty,  Paulina i Misjonarza Miłosierdzia. Temat prelekcji to ,,Miłosierdzie w Rodzinie". Będą to specjalne rekolekcje dla nas Rodziców. Po wykładzie będzie możliwość zadania pytań i poruszenia ważnych dla nas Rodziców tematów. NIE PRZEGAPMY TEJ OKAZJI !!!!

W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ , 2 KWIETNIA O GODZ. 12. W POŁUDNIE, ZOSTANIE ODPRAWIONA MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI NASZYCH NAJDROŻSZYCH DZIECI. PO MSZY ŚW. ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I MODLITWA NA RÓŻAŃCU. NASTĘPNIE SPOTKANIE W SALI PARAFIALNEJ I WYKŁAD PRZYGOTOWANY SPECJALNIE DLA NAS RODZICÓW.

Przypominamy, że w każdy PIĄTEK WIELKIEGO POSTU  o godz. 6:30 pm (bezpośrednio po Mszy Świętej) JEST DROGA KRZYŻOWA. NATOMIAST W KAŻDĄ NIEDZIELĘ PO MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ 12. W POŁUDNIE - GORZKIE ŻALE.

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE ROZPOCZYNAMY JUŻ JUTRO, W SOBOTĘ PO MSZY ŚW. O GODZ 8 PM. NAUKI REKOLEKCYJNE BĘDĄ  GŁOSZONE RÓWNIEŻ W NIEDZIELĘ PODCZAS KAŻDEJ MSZY ŚW. ORAZ W PONIEDZIAŁEK I WE WTOREK PODCZAS MSZY ŚW. O GODZ  6PM. ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI SPOWIEDZIĄ ŚW. JUŻ W NAJBLIŻSZY WTOREK!

Serdecznie pozdrawiam.
Z Panem Bogiem,
APZ

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (EN)
8 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9 am - 12 pm i 1 pm - 5 pm,
a w środy: 9 am - 8 pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn