Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Żywa Korona Maryi

03 Zywa Korona Maryi

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

DZISIAJ W SOBOTĘ 7 PAŹDZIERNIKA O 6 PM RÓŻANIEC DO GRANIC. JUTRO W NIEDZIELĘ MSZA ŚW., W INTENCJI DZIECI, MODLITWA I SPOTKANIE

Różaniec do Granic

Nasza Parafia włączyła się w akcję modlitewną Różaniec do Granic!

http://rozaniecdogranic.pl/

W Pierwszą Sobotę października oraz w Święto Matki Bożej Różańcowej spotykamy się o godzinie 6 PM w naszym Kosciele Św. Stanisława Biskupa i Męczennika na Manhattanie. Będziemy modlić się przed Najświętszym Sakramentem odmawiając Różaniec Święty,
TO BARDZO WAŻNE, ABY WŁĄCZYĆ SIĘ W TĘ MODLITWĘ!  JEŻELI Z JAKIŚ PRZYCZYN NIE  MOŻEMY PRZYBYĆ DZISIAJ DO NASZEGO KOŚCIOŁA POSTARAJMY ŁĄCZYĆ SIĘ DUCHOWO W MODLITWIE.

Jutro, 8 października 2017 r., zapraszamy na Mszę Św. w intencji naszych kochanych Dzieci. Bezpośrednio po Mszy Św. modlitwa na Różańcu przed Najświętszym Sakramentem. Po modlitwie spotkanie w Sali Parafialnej przy kawie, herbatce i cieście (bardzo prosimy o przyniesienie ciasta). Jutro przypada piąta rocznica powstania naszej grupy modlitewnej Różańca Rodziców przy Parafii Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika. Nasze jutrzejsze spotkanie organizujemy wspólnie z Katolickim Klubem Dyskusyjnym działającym przy naszej parafii.
Podczas spotkania podzielmy się świadectwami jakie cuda uczynił Pan Bóg w naszym życiu i jakimi obdarzył nas łaskami za przyczyną Maryi Matki Najświętszej i tej modlitwy.
Serdecznie pozdrawiam. Z Panem Bogiem,
APZ

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (EN)
8 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9 am - 12 pm i 1 pm - 5 pm,
a w środy: 9 am - 8 pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn