Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Ważna Zmiana

Wazna zmiana

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

PIELGRZYMKA NA NOCNE CZUWANIE W AMERYKAŃSKIEJ CZĘSTOCHOWIE, ODPUST ZUPEŁNY

.

Kochani Rodzice,
Już po raz kolejny Różaniec Rodziców za Dzieci organizuje Pielgrzymkę na Nocne Czuwanie w Amerykańskiej Częstochowie. Pielgrzymka odbędzie się w SOBOTĘ 26 PAŻDZIERNIKA 2019 r.
Spotykamy się o godz. 5PM przed Kościołem Św. Stanisława B&M na 7 Street. Powrót do Nowego Jorku w godzinach nocnych bezpośrednio po Mszy Świętej o północy  (na Manhattanie będziemy ok. 4am).
Tematem przewodnim Czuwania będzie ,,10 Przykazań Bożych i 2 Przykazania Miłości", a Patronami wszyscy Święci, Błogosławieni i Słudzy Boży. Oprócz intencji, które przywieziemy w sercach, aby ofiarować Naszej Matce, będziemy się modlić za nas, Matki i Ojców, za Mężczyzn i Kobiety. Zostanie odprawiona Msza Św. w intencji nas Rodziców, gdyż silni duchem Rodzice to SZCZĘŚLIWE DZIECI!!!! Jest jeszcze jeden ważny powód, aby nawiedzić Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej.


W związku z wydarzeniem Koronacji Wizerunku Ikony Jasnogórskiej Papież Franciszek ogłosił, że wszyscy Pielgrzymi, którzy odwiedzą Sanktuarium w Amerykańskiej Częstochowie - Duchowej Stolicy Polonii - do 31 października 2019r. , otrzymają ODPUST ZUPEŁNY POD ZWYKŁYMI WARUNKAMI.
Czuwanie rozpoczniemy Godzinkami ku czci Najświętszej Maryi Panny, następnie będziemy uczestniczyć w Apelu Jasnogórskim, Adoracji, Nieszporach oraz Modlitwie Różańcowej, którą Różaniec Rodziców poprowadzi. Wysłuchamy Konferencji. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu Spowiedzi.
Czuwanie zakończy Msza Święta w intencji OSÓB CZUWAJĄCYCH  oraz intencja od Różańca Rodziców - "za Rodziców modlących się w intencji swoich Dzieci we Wspólnocie Różańca Rodziców - o Boże Błogosławieństwo dla nich, potrzebne Łaski oraz opiekę Matki Najświętszej Maryi w trudnych sytuacjach i Jej  Matczyną ochronę naszych Rodzin przed wszelkim złem."
ZAPISY:
TEL. 929-462-3934   (Anita)
lub email anitazadrozna@yahoo.com
Koszt autobusu $40. Bardzo prosimy uregulowanie opłaty za autobus do niedzieli, 6 pażdziernika (po Mszy Świętej).
Serdecznie pozdrawiam. Z Panem Bogiem,
Anita

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (EN)
8 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9 am - 12 pm i 1 pm - 5 pm,
a w środy: 9 am - 8 pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
      (347) 622-2088
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn